Titles you rated
- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
- The Files of Young Kindaichi Season 3Rated ★ 3.0
- 블랙보드 ~ 시대와 싸운 교사들 ~Rated ★ 3.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 4.0
- 안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 3.0
- GintamaRated ★ 5.0
- Daily Lives of High School BoysRated ★ 5.0
- Black ButlerRated ★ 5.0
Moon LoversRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
- 유한클럽Rated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 5.0