Movies
Ratings
728
ZombielandRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
YesterdayRated ★ 1.0
Ad AstraRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 2.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5