Titles you rated
Captivated, by YouRated ★ 3.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure Steel Ball RunRated ★ 5.0
Our Dating SimRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5- MonsterRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Dear XRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
As You Stood ByRated ★ 3.5
Ace of Diamond Act IIRated ★ 2.5- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 4.0
Ace of the DiamondRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 2.0