Series
Ratings
51
When I Fly Towards YouRated ★ 4.5
The First FrostRated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 5.0
Hidden LoveRated ★ 5.0
Uchi no Musume wa, Kareshi ga Dekinai!!Rated ★ 3.0
Just a bit EspersRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.5
Offline LoveRated ★ 4.5
Mr. BrideRated ★ 3.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
Ebi Datte Tai ga TsuritaiRated ★ 5.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- ●●-chanRated ★ 1.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.5
Living no Matsunaga-sanRated ★ 2.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
My Beautiful Man Season 2Rated ★ 3.5
My Beautiful ManRated ★ 4.0