Series
Ratings
69
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Pokémon ConciergeRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
BondingRated ★ 4.5
BondingRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0- BiklonzRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
The Fishermen and the CityRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0