Movies
Ratings
862
BallerinaRated ★ 1.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
VenomRated ★ 1.0
Made of HonorRated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 0.5
Matt Rife: Lucid - A Crowd Work SpecialRated ★ 2.0
It Chapter TwoRated ★ 1.0
ItRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
SpectralRated ★ 2.0
MudboundRated ★ 2.5
Double JeopardyRated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5