Titles you rated
The PlaylistRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
SomebodyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Graceful FriendsRated ★ 2.0
My NameRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0