Series
Ratings
14
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 1.5
Peaky BlindersRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0