Movies
Ratings
341
Planet of the ApesRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
SawRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0