Movies
Ratings
518
Birth/RebirthRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 1.5
The FogRated ★ 3.5
The BeekeeperRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
TwistersRated ★ 3.0
They LiveRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 2.5
CompanionRated ★ 2.0
BabygirlRated ★ 2.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 0.5
Strange DarlingRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 1.5
NosferatuRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5