Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 5.0
Dragon BallRated ★ 5.0
VagabondRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Backstreet RookieRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Secret BoutiqueRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.5
The Bride of HabaekRated ★ 0.5
Tale of the Nine TailedRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 1.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 4.0