Titles you rated
Kim's ConvenienceRated ★ 2.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Worst WitchRated ★ 3.5
Kipo and the Age of WonderbeastsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
You vs. WildRated ★ 1.5- Mr. PicklesRated ★ 4.5
AggretsukoRated ★ 3.0- F Is for FamilyRated ★ 0.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 1.5- Secret Society Eagle TalonRated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 1.0
- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 1.0
Nailed It! Holiday!Rated ★ 1.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.0
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Futurama Season 1Rated ★ 4.0