Movies
Ratings
117
I Am Not an Easy ManRated ★ 2.0
All Cheerleaders DieRated ★ 1.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 1.0
Barely LethalRated ★ 1.0
The Kissing BoothRated ★ 2.0
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
SPF-18Rated ★ 1.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 1.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Nappily Ever AfterRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.0
Murder MysteryRated ★ 3.0
PersonaRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0