Series
Ratings
74
Do Not Say MysteryRated ★ 1.5
Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
And Then There Were NoneRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0