Titles you rated
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 2.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0