Series
Ratings
51- Queen EmeraldasRated ★ 3.0
FLCLRated ★ 2.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
BOSSRated ★ 3.5
Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 3.5
Junji Ito CollectionRated ★ 3.5
Girls' Last TourRated ★ 2.0- Onegai my MelodyRated ★ 3.0
Onegai my MelodyRated ★ 4.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 4.0
Black Jack OVARated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
Detective Conan: Police Academy Arc – Wild Police StoryRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0