Titles you rated
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Youn's StayRated ★ 4.0
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 0.5
Now, We Are Breaking UpRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 2.0
Run OnRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 3.5