Series
Ratings
14
Boys Be BraveRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 1.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0