Series
Ratings
36
Eye Love YouRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 0.5
Tale of ArangRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Waiting for LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5