Titles you rated
Crying FistRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0- CandyRated ★ 3.5
Dead RingersRated ★ 3.0
PKRated ★ 2.5
BrothersRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Sound of MetalRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Kinds of KindnessRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Adaptation.Rated ★ 4.5
PearlRated ★ 3.5
The Good GirlRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5