Titles you rated
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.5
The SopranosRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5