Series
Ratings
200- Banjjak Banjjak BinnaneunRated ★ 3.0
- Terms of EndearmentRated ★ 3.5
Green RoseRated ★ 1.5
Tree of HeavenRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Assorted GemsRated ★ 1.5
Dear HeavenRated ★ 1.0
SpotlightRated ★ 1.5
Moorim SchoolRated ★ 2.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Shining DaysRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 3.5- My Love PatzziRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 2.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 2.0