Titles you rated
- Onsha no Midare Tadashimasu! Season 2Rated ★ 3.5
- Onsha no Midare Tadashimasu!Rated ★ 3.5
Kake kara Hajimaru Sayonara no KoiRated ★ 4.0
Descending Stories: Showa Genroku Rakugo ShinjuRated ★ 4.0
Showa and Genroku Era Lover's Suicide Through RakugoRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.0
My Lovely LiarRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5- Good PartnerRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 3.5
PlutoRated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
DororoRated ★ 3.5
BANANA FISHRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5