Titles you rated
Monsters Share House Season 1Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
Love Deeply!Rated ★ 5.0
Gourmet Detective Goro AkechiRated ★ 5.0
The Great Shaman Ga Doo-shimRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Traces of LoveRated ★ 5.0
Love That Makes You CryRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
Love NaggersRated ★ 5.0
Something About 1%Rated ★ 5.0
The Last EmpressRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0