Series
Ratings
157
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
AwakenRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- HonourRated ★ 4.0
- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
MonstrousRated ★ 4.0
ChimeraRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 2.5
Queen of VillainsRated ★ 4.0- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
Concrete MarketRated ★ 2.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
ConvictionRated ★ 2.5
Hyper KnifeRated ★ 2.0