Series
Ratings
20
The HeirsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0