Titles you rated
ZENSHURated ★ 5.0
Monogatari Series: Off & Monster SeasonRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
Wistoria: Wand and SwordRated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 3.5
Shūmatsu Train Doko e Iku?Rated ★ 4.5
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 2.5
An Archdemon's Dilemma: How to Love Your Elf BrideRated ★ 2.0
Jellyfish Can't Swim in the NightRated ★ 2.5
Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 2.5
Girls Band CryRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
히나마츠리Rated ★ 3.5