Titles you rated
Violet EvergardenRated ★ 4.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.5- Sugar Apple Fairy Tale Part Season 1 Part2Rated ★ 4.5
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Date of MarriageRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Lie After LieRated ★ 3.5
Dash & LilyRated ★ 4.0
Find YourselfRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0