Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0