Series
Ratings
53
Love MeRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0- What Is Love?Rated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 3.0- To My Lonely SisterRated ★ 3.5
- JeongnyeonRated ★ 3.5
Urusei YatsuraRated ★ 4.5- O′PENing(오프닝) 2024 - 브래지어 끈이 내려갔다Rated ★ 3.0
- Our beautiful SummerRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.0
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 4.0