Movies
Ratings
432
Now You See MeRated ★ 4.5
The TargetRated ★ 3.0
Les Misérables in Concert: The 25th AnniversaryRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0