Series
Ratings
137
DoctorsRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 0.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Code Blue Season 2Rated ★ 2.0
Code BlueRated ★ 3.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
The PromiseRated ★ 3.0
PhoenixRated ★ 3.0- My Fair Princess IIIRated ★ 2.0
My Fair Princess 2Rated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5- Invisible ManRated ★ 3.5
Golden BrideRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 3.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.0
Ghost WhispererRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5