Titles you rated
- Kiko-chan's SmileRated ★ 5.0
- Re: Life in a different world from zero Season 3Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 5.0
MashleRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0