Series
Ratings
19
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 2.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
After the RainRated ★ 3.5
High School of the DeadRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0