Series
Ratings
56
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
LazarusRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Wandering Witch: The Journey of ElainaRated ★ 4.0
Joker GameRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.5