Series
Ratings
84
SignalRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Dan Da DanRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0