Series
Ratings
27
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
GoedamRated ★ 2.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 3.5- K-ON!!Rated ★ 4.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0