Series
Ratings
43- 짤툰 짐승친구들Rated ★ 0.5
Overtake!Rated ★ 5.0
Me & RobocoRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.5
Deca-DenceRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Pop Team EpicRated ★ 1.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 5.0
Girls und PanzerRated ★ 5.0
Kamen Rider KuugaRated ★ 5.0
Kamen Rider GaimRated ★ 4.0
Samurai Sentai ShinkengerRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0