Titles you rated
First LoveRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 새미의 어드벤처Rated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.0
OshinRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
MistyRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 2.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
Money GameRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5