Movies
Ratings
86
The HelpRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
TakenRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5