Titles you rated
Boyfriend on DemandRated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Mew Mew PowerRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Shin AtashinchiRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 3.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5