Series
Ratings
90
Life on MarsRated ★ 5.0
Ode to Joy Season 2Rated ★ 3.5
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.5
Love TrulyRated ★ 2.0
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
Ordinary LoveRated ★ 4.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5- Super RookieRated ★ 1.5
Witch Yoo HeeRated ★ 2.0
All About My RomanceRated ★ 3.5- Precious FamilyRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0