Movies
Ratings
853
SmugglersRated ★ 3.5
Insidious: The Red DoorRated ★ 2.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Young Adult MattersRated ★ 1.5
Top GunRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 1.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The LighthouseRated ★ 4.0