Series
Ratings
429
The Potato LabRated ★ 3.0
I Dol IRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.5
Unlock the BossRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 2.5
Family by ChoiceRated ★ 4.0
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5