Titles you rated
Neighborhood’s HeroRated ★ 5.0
Beautiful MindRated ★ 5.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Secret HealerRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
My Secret HotelRated ★ 5.0- Wire in the BloodRated ★ 4.0
Heart to HeartRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 5.0