Series
Ratings
37
A Tale Dark & GrimmRated ★ 4.0- 괴담 레스토랑Rated ★ 5.0
- Kodoku no Gurume 2020 New Year's Eve SPRated ★ 3.0
Beastars Season 1Rated ★ 0.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5
T・P BON Season 1Rated ★ 2.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 1.0
Pokémon ConciergeRated ★ 5.0
BargainRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 5.0
Hit the SpotRated ★ 2.0
UncoupledRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.0
Human Resources Season 1Rated ★ 4.0
Inside Job Part 1Rated ★ 5.0