Titles you rated
Lucky LouieRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0