Movies
Ratings
255
Extreme JobRated ★ 3.5
National SecurityRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.0
VenomRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
SplitRated ★ 2.5
Upside DownRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
VolcanoRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0