Titles you rated
- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 2.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.5
Capital ScandalRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5