Movies
Ratings
23
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Cadillac RecordsRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
OnceRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lake HouseRated ★ 4.0